ilona_cizewska2Jestem psychologiem, psychoterapeutą oraz coachem.

Specjalizuję się w zakresie psychologii klinicznej, psychoterapii poznawczo-behawioralnej i psychoterapii systemowej rodzin oraz par. Zajmuję się terapią zaburzeń psychicznych i szeroko pojętą profilaktyką zdrowia psychicznego.

Wprowadziłam do swojej oferty również pionierskie konsultacje oraz warsztaty w zakresie psychodermatologii i psychodietetyki.

Jestem założycielką Centrum Psychologii Podróży, które jest jedyną tego typu inicjatywą w Polsce.

Moja oferta skierowana jest do osób szukających pomocy w kwestiach związanych z depresją, zaburzeniami lękowymi, nerwicą, stresem, zaburzeniami nastroju i emocji, trudnościami wychowawczymi, zaburzeniami zachowania u dzieci lub zaburzeniami psychosomatycznymi.

Pomagam osobom, chcącym wpłynąć pozytywnie na swój rozwój – osobisty oraz zawodowy.

Oferta gabinetu obejmuje zarówno terapie indywidualne, dostosowane do potrzeb i problemów danej osoby, jak i terapie grupowe. Obejmują one zwłaszcza psychoterapię par i małżeństw. Prowadzę także terapię dzieci i młodzieży.

Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe, które zdobyłam pracując w Klinice Psychosomatycznej w Niemczech, a także w ośrodkach rehabilitacji zawodowej, w Wydziale Rodzinnym i Nieletnich Sądu Rejonowego Poznań Grunwald, na Dziennym Oddziale Ogólnopsychiatrycznym w Poradni Zdrowia Psychicznego Poznań oraz prowadząc własną praktykę.

Serdecznie zapraszam do mojego gabinetu, który znajduje się pod miastem, niedaleko lasu. Budynek otoczony jest ogrodem i dużą ilością zieleni, gwarantującą pacjentom możliwość wyciszenia, relaksu, odnalezienia wewnętrznej harmonii i spojrzenia na swoje problemy z nowej perspektywy. W placówce wydzielone jest również specjalne miejsce dla dzieci. Gabinet zlokalizowany jest przy ulicy Jeżynowej 7 w Palędziu, w odległości ok 3 km od Poznania. Przy budynku znajduje się prywatny parking.